Třetí várka křišťálových vloček

Petr Říbal si vánoční večírky užívá víc jako moderátor než jako host.

Třetí várka křišťálových vloček

09. 12. 2016 Aneta Štefánková Inspirace

Moderátora Snídaně s Novou a Evropy 2 Petra Říbala jsme zastihli uprostřed vánočního shonu. Nejenže nakupuje dárky, ale také moderuje jeden vánoční večírek za druhým. A zároveň na nich hraje jako dýdžej. „Nemám ambici namíchat set a pouštět ho lidem, kteří poslouchají a tančí jen jako konzumenti. Reaguji na atmosféru v místnosti, říkám, že každá písnička má své místo a svůj okamžik. Jsem schopný zahrát všechno od Evy a Vaška až po tvrdý metal,“ říká usměvavý moderátor, který má atmosféru vánočních večírků rád.

„Lidé se těší, že se budou hrát vánoční písničky, zatancují si, vyzvou šéfa. Ať věříme v Ježíška, Santu, Dědu Mráze, všichni jsme před Vánocemi tak trochu naměkko,“ uvažuje.

Jakým dárkem kdy komu udělal největší radost? „Trochu jsem přehodnotil pohled na svátky. Možná to bude znít pateticky, ale myslím, že víc než na dárky se teď rodiče a sestra těší na to, že za nimi přijedu. Když jsem se stěhoval z Mostu do Prahy, jezdil jsem domů jednou týdně, pak jednou měsíčně, teď asi jednou za čtvrt roku. Prostě se tam nedostanu, mám tu práci, žiju si svůj sen. Takže největší dárek bude, že přijedu.“

Najdete křišťálový poklad?

Petr Říbal je předposledním ambasadorem akce Hledej hvězdu. Na třetí adventní neděli poschovává v prodejnách 25 certifikátů, které nálezce dovedou k originálním křišťálovým vločkám Swarovski.

Pokud certifikát s červenou stužkou najdete, v prodejně Swarovski vám ho promění za luxusní ozdobu. Nápovědy o místech, kde budou vločky schované, se budou zveřejňovat na sociálních sítích Centra Chodov - vždy s hashtagem #hledejhvezdu.

Jestliže se návštěvníkům podaří najít všechny vločky, Centrum Chodov na oplátku předá Vánoční dar pro Nadaci Nova.

Posledních 25 certifikátů vedoucích k vločkám Swarovski poschovává další ambasador o čtvrté adventní neděli.

Poděkování značkám
7 Camice, Alpine Pro, C&A, Crocs, Douglas, Ecco, Esprit, Gino Rossi, Imaginarium, Květiny Novák, Next, Pet Center, Relax, Skechers, Tatuum, The North Face, Triumph, Vitaland, Armani Jeans, Estée Lauder, Original Marines, Nike, Trussardi Jeans, Versace Jeans, Geox