Poslední šance získat hvězdu

Moderátorka Iveta Vítová schovala posledních 25 certifikátů vedoucích ke hvězdám Swarovski.

Poslední šance získat hvězdu

16. 12. 2016 Aneta Štefánková Inspirace

Moderátorka Poledních a Odpoledních Televizních novin TV Nova Iveta Vítová se na letošní Vánoce obzvlášť těší. Hlavně proto, že je bude intenzivně prožívat s tříletou dcerkou Anetkou.

„Stromeček u nás nezdobí Ježíšek, ale my ho zdobíme pro Ježíška. Budeme ho tak mít už asi týden předem, abychom si ho užili. Mezi svátky je to u nás trochu hektické, hodně cestujeme, protože moje rodina je z jižních Čech, manželova z Jičína, syna má navíc v České Lípě. Klidnou vánoční atmosféru si tak užijeme raději už s předstihem,“ popisuje Iveta Vítová, která nepodceňuje ani předvánoční přípravy.

„Děláme velký adventní úklid, Anetka mi ráda pomáhá, i když po jejím úklidu pak zase musím uklízet já. Společně budeme také péct, těším se, že letos bude zase o něco šikovnější než loni. Asi to ale nebudeme přehánět, uděláme linecké a nějaké rohlíčky, jinak si pojedeme pro výslužku k babičkám,“ říká moderátorka, která se po tříleté mateřské pauze vrací na obrazovku.

„Pro mě je to opravdu velký návrat, těžší, než jsem čekala. Není snadné přejít z čtení pohádek na zpravodajství, které je nabité informacemi a vyžaduje ráznější dikci. Každopádně jsem cítila, že je čas srovnat si věci v hlavě a vrátit se do reality.“

Najdete křišťálový poklad?

Iveta Vítová je poslední ambasadorkou akce Hledej hvězdu. Na čtvrtou adventní neděli poschovává v prodejnách 25 certifikátů, které nálezce dovedou k originálním křišťálovým vločkám Swarovski.

Pokud certifikát s červenou stužkou najdete, v prodejně Swarovski vám ho promění za luxusní ozdobu. Nápovědy o místech, kde budou vločky schované, se budou zveřejňovat na sociálních sítích Centra Chodov - vždy s hashtagem #hledejhvezdu.

Jestliže se návštěvníkům podaří najít všechny vločky, Centrum Chodov na oplátku předá Vánoční dar pro Nadaci Nova.

Poděkování značkám
Bambule, Butlers, Coccinelle, Crocs, Esprit, Gino Rossi, Hervis, Imaginarium, Květiny Novák, Reserved, Tom Tailor, Grand Optical, Orsay, Steilmann, Cadenzza, Calzedonia, Intimissimi, Destroy, Armani Jeans, Estée Lauder, Original Marines, Nike, Trussardi Jeans, Versace Jeans, Geox