Přečtěte si nás i na papíře

Vychází první číslo časopisu Unexpected Magazine v tištěné podobě.

Přečtěte si nás i na papíře

15. 12. 2016 Aneta Štefánková Inspirace

Milujete vůni nových knih a magazínů? Máme radost, že vám můžeme představit první číslo Unexpected Magazine v tištěné podobě. Na 64 stránkách najdete inspirativní články z oblasti módy, designu, jídla, cestování, ale také příběhy zajímavých lidí.

Hvězdou prvního vydání je modelka Simona Krainová, která si s námi povídala nejen o své práci, ale také o tom, jak se se svými syny chystá na Vánoce. Sympatičtí manželé Jirka a Marika Kučovi, kteří píší blog Kitchen Story, pro nás zase u sebe doma připravili lahodný punč a výborné pohoštění. V magazínu najdete také tipy stylistek, jak se obléct do zimy, či jak si vyzdobit byt na svátky. Prohlédnout si můžete i vizualizace nové přístavby Centra Chodov a přečíst si, co všechno v ní najdete.


Pokud jste členem věrnostního programu Centra Chodov, vyzvedněte si svůj magazín na infostánku v nákupním centru. V opačném případě si stačí stáhnout aplikaci Centrum Chodov a obsluha infostánku vám magazín též předá. Seženete ho také ve vybraných kavárnách, kadeřnictvích a beauty salonech v centru Prahy.

Pak už si nad dobrou kávou nebo zachumlaní v oblíbené dece můžete listovat stránkami plnými inspirace. Kdo takové pohodě odolá?