Horečka předvánočních nákupů

Díky akci Christmas Night Shopping můžete nakupovat déle než obvykle.

Horečka předvánočních nákupů

19. 12. 2016 Kateřina Obrazová Móda

Do Ježíška zbývá už jen pár dní a přípravy na něj vrcholí snad v každé rodině. Dopékáme poslední druhy cukroví, zásobujeme chladničky, pomalu chystáme sklenice na štědrovečerní přípitek. A co nakupování dárků? Máte už všechny? Jestli ne, určitě vyrazte ve dnech 21. – 23. prosince do Centra Chodov na tradiční akci Christmas Night Shopping. Čeká vás prodloužená otevírací doba a nejen to...

Stejně jako v loňském roce nabídne Centrum Chodov před Vánocemi svým zákazníkům oblíbené noční nakupování s prodlouženou otevírací dobou prodejen až do 22 hodin. Pro věrné zákazníky vyroste v srdci nákupní galerie také VIP zóna, ve které si budou moci užít pohodovou vánoční atmosféru, relaxovat, nabrat síly, nechat se hýčkat a inspirovat se.

Co ve VIP zóně zažijete?
Členům věrnostního programu zprostředkujeme v lounge služby módní stylistky, nabídneme ochutnávku kávy Starbucks i balení dárků od specialistů prodejny Giftisimo. Hosté si tu navíc budou moci vychutnat sklenku prosecca od Gurmetum za doprovodu speciálního vánočního setu profesionálního DJ.

Pokud si budete chtít od nákupního shonu odpočinout, můžete tak učinit třeba při masáži rukou s produkty značky L'Occitane či během líčení s vizážistkou Estée Lauder.

Kromě toho budou na místě k dispozici galantní shopping asistenti, kteří pomohou s odnosem tašek s nákupy až do auta. Těm, kdo do Centra Chodov dorazí jinak, než vozem, poskytneme unikátní možnost dopravy VIP transport, který je bezplatně zaveze domů, a to až do vzdálenosti 25 km.

Program VIP zóny:

  • 21.–23. prosince, 17–22 hodin: ochutnávky kávy Starbucks
  • 21.–23. prosince, 17–22 hodin: balení dárků zdarma od Giftisimo
  • 21.–22. prosince, 17–20 hodin: masáže rukou s kosmetikou L'Occitane
  • 21.–23. prosince, 14–20 hodin: líčení s vizážistkou Estée Lauder

VIP zónu naleznete v 1. patře nákupní galerie na náměstí u eskalátorů ve dnech 21. – 23. prosince. vždy v čase 14 – 22 hodin.