Luisa Spagnoli představuje dokonale osobitý styl

22. 10. 2017 Spotlight

Zapomeňte na veškeré módní trendy a zaměřte se sami na sebe. Co o vás vypovídá vaše oblečení? V dnešní době je nejdůležitější vyjádřit se prostřednictvím oblečení a stylu, které mají větší moc, než si možná myslíte. Značka Luisa Spagnoli je jasným důkazem, že i žena s vysokým postavením v sobě skrývá ženskost, kterou chce ukázat. Nebojte se toho i vy a to prostřednictvím barev, květinových vzorů, jedinečných detailů, krajky a také volánů. Přesně taková je totiž kolekce podzim/zima 2018.

Šaty hrají v každé sezóně velkou roli, a proto jim zde byla věnována spousta pozornosti. Jsou zdobené jemnými detaily. Jednou z linií jsou květinové šaty v romantickém stylu s volánky a velkolepým límečkem. Další jsou jednoduché áčkové šaty, zdobené krajkou a dalšími doplňky, které z jednoduchých šatů vykouzlí jedinečný kousek. Můžete je nosit celý den, od rána až do večera a stejně jich nebudete mít dost.

Co nás dále mile překvapilo jsou kabáty, jelikož si z nich vybere snad každá žena. Můžete vybírat, jak z klasických s knoflíky, tak i zavinovacích nebo volných. Je to jen na vás. Možná pro vás budou rozhodující detaily, které kabátky zdobí. Stejně tak je tomu i u bundiček, u nichž vedou tradiční vzory, výšivky a lesklé kovové dekorace.

Kolekce však nabízí mnohem více. Podívejte se a vyberte si kousky, které zdůrazní právě Vaši osobnost.

Už jste slyšeli o nově otevřeném obchodu značky Luisa Spagnoli, který se nachází v Designers Gallery Obchodního Centra Chodov? Pokud ne, tak ho neváhejte navštívit a sáhněte si na luxus osobně.