Michal Zapoměl: Jak na styling vlasů v zimě

09. 12. 2017 Spotlight

Vlasy jsou korunou naší krásy a je potřeba o ně pečovat. Především nyní v zimě, kdy je venku vlhko, si vlasy často dělají, co chtějí. Nemusíte však naříkat, protože díky skvělému kadeřníkovi Michalu Zapomělovi už konečně budete vědět, jak na to. Připravili jsme pro vás tipy a triky od mistra, jak se o vlasy v zimě starat. A to jistě ocení každá žena, která chce být neustále krásná a upravená.

Michal Zapoměl je známým bojovníkem za krásnější vlasy. A právě jeho přístup k práci je výjimečný a jedinečný. Úspěšný vlasový mág a stylista je majitelem salonu Salon a kavárna Za Zrcadlem v Praze, kde si užijete nejen profesionální péči, ale můžete si rovněž vychutnat příjemnou kávu či zařídit obchodní schůzku. Můžete tak jednoduše spojit příjemné s užitečným.

Michal má na svém kontě několik ocenění. Právě proto nás těší jeho spolupráce s Centrem Chodov. Jeho šikovné ruce mají na svědomí také styling soutěžných kolekcí  v reality show The Way a na velkolepém gala večeru otevření nového centra. U něj jste vždy v těch nejlepších rukou.