Zahřejte se na Chodově

Lahodné potěšení pro lepší den

27. 12. 2017 Spotlight

Jako každý rok i letos si pro nás celosvětově oblíbená kavárna Starbucks připravila neodolatelnou nabídku vánočních příchutí, které jsou nejen voňavé a lahodné, ale doslova magické. Nechte se jimi zlákat i vy a vychutnejte si každičký doušek. 

Objevujte příchutě plné překvapení

Toffee Nut Latte  Vánoční svátky by rozhodně nebyly dokonalé, kdyby jim chyběl jedinečný a chutný drink. Zažijte ty nejkrásnější pocity s Toffee Nut Latte, které je luxusní, se sladkým karamelovým posypem, jež vám při splynutí s teplem, opečenými ořechy, mlékem a jemným espressem vykouzlí úsměv na tváři. 

Vanilla Nougat Latte Nová a jemná nugátová káva s mlékem, výrazným espressem a voňavou francouzskou vanilkou bude balzámem pro vaši duši. To však není vše, co šálek Vanilla Nougat Latte nabízí. Dostanete jej s nadýchanou šlehačkou, jahodovým sirupem a mandlovými křupinkami.

Gingerbread Latte  Sladké a zároveň jemně pikantní perníkové latte patří mezi ty nejoblíbenější druhy, které si můžete ve Starbucksu během Vánoc vychutnat. Espresso spojené s mlékem a ozdobené nadýchanou šlehačkou s mletým muškátovým oříškem pro vás bude perfektní relaxací a nezapomenutelným zážitkem. 

Fudge Hot Chocolate V tomto nápoji se vrací legendární minulost. Fudge Hot Chocolate je krémová mléčná horká čokoláda s luxusní chutí, šlehačkou a samozřejmě čokoládovým sirupem a zlatými hoblinkami, které připomínají ozdobený vánoční stromeček.